Teknosa, İstanbul'daki 59. mağazasını Bağcılar'da açtı

  • Yazı boyutu
Teknosa, İstanbul'daki 59. mağazasını Bağcılar'da açtı

Teknosa, İstanbul'daki 59. mağazasını Bağcılar'da açtı

Teknosa, İstanbul'daki 59. mağazasını Bağcılar'da açtı.
     Yapılan açıklamaya göre, "Herkes İçin Teknoloji" felsefesiyle Türkiye'nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen, Türkiye'nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, İstanbul'daki 59. mağazasını Bağcılar'da açtı.
     Bağcılar'ın en işlek caddesinde açılan Teknosa mağazası toplam 656 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek.
     Bağcılar Merkez Mahallesi Bağcılar Caddesi'nde açılan Teknosa mağazası da, diğer Teknosa mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce elektronik ürün ve beyaz eşya ürünlerini tüketicilerle buluşturacak.
     Türkiye'nin en yaygın ve ulaşılabilir teknoloji perakendecisi olan Teknosa, 2012 hedeflerine yaklaşmaya devam ediyor. Teknosa, 2012 sonunda mevcut satış alanına net 30 bin metrekarelik yeni satış alanı daha eklemeyi hedefliyor.
     Konusunda uzman 3 binin üzerinde çalışanıyla en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı hedefleyen perakende zinciri Teknosa, Türkiye'de 75 ilde 280 mağazası ile hizmet veriyor.
     Teknosa mağazalarını, yılda 85 milyonu aşkın müşteri ziyaret ediyor.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir