Teknosa hatları, Turkcell 3G ile yedeklendi

  • Yazı boyutu
Teknosa hatları, Turkcell 3G ile yedeklendi

Turkcell, kurumsal müşterilerinden Teknosa'nın 280 mağazasındaki karasal data hatlarını Turkcell 3G ile yedekledi.


     Turkcell'den yapılan açıklamada, Teknosa'nın 75 ilde, 280 mağazasında hali hazırda var olan Turkcell Superonline data hatlarının, Option GS3+ modemlerle yedeklenmesi sayesinde artık data kesintisi olsa bile, 3G üzerinden kesintisiz iletişimi sürdürmenin mümkün olacağı bildirildi.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, Teknosa'ya sundukları teknolojik çözümle ilgili olarak "Turkcell olarak karasal ve mobil çözümlerimizle, 400 bini aşkın kurumsal müşterimize uçtan uca çözümler sağlıyor ve her alanda yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz" dedi.
     Turkcell Superonline ile 30 bin kilometrelik bir fiber ağları bulunduğunu, 3G'de ise dünyanın en iyi altyapılarından birine sahip oldukları belirten Kocabaş, "Teknoloji ve iletişim alanındaki know-how ve eşsiz altyapımız sayesinde birlikte çalıştığımız şirketlere tasarruf ve rekabette üstünlük sağlıyoruz. Kurumsal müşterilerimizden Teknosa'ya kesintisiz iletişim için sunduğumuz çözüm buna çok güzel bir örnek" diye konuştu.
     Yaklaşık 6 yıldır Turkcell Superonline müşterisi olan Teknosa, data, voip, mpls vpn gibi bir çok hizmet alıyor.
    
    
    


Bu haberi 510 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir