Teknosa, finalde!

  • Yazı boyutu
Teknosa, finalde!

Teknosa, Dünya Perakende Ödülleri'nde finale kaldı

Teknosa, global perakende sektörünün en itibarlı ödülü olarak tanımlanan "Dünya Perakende Ödülleri" yarışmasında bu yıl da finale adını yazdırarak, 3. kez finale kalma başarısını gösterdi.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, dünya perakendecilik sektörünün oscarı olarak bilinen Dünya Perakende Ödülü Yarışmasına Teknosa bu yıl da adını yazdırdı. Geçen yıllarda "Yılın Perakende Tasarımı" ve "Kadın İçin Teknoloji" projesi ile "Sorumluluk Sahibi Perakendeci" kategorisinde finalist olmayı başaran Teknosa, bu yıl ise "Gelişen Pazar" kategorisinde yarışacak.
     Uluslararası alanda Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanan Teknosa, Şili, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Güney Afrikalı perakende şirketleriyle rekabet edecek.
     Farklı kategorilerde düzenlenen Dünya Perakende Ödülleri Yarışmasına, birçok ülkeden yüzlerce perakendeci katılıyor. Katılımcılar arasında yapılan detaylı inceleme sonrasında finalistler jüri tarafından açıklanıyor.
     Londra'da 20 Eylül'de gerçekleştirilecek Dünya Perakende Ödülleri Yarışması Ödül Töreni ve Gala Gecesi'nde ödüller sahiplerini bulacak.
     Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, Sabancı Holding çatısı altında bulunan Teknosa'nın dünyanın önde gelen perakendecilerini geride bırakıp finallere kalma başarısını gösterdiğini belirterek, "Bugün itibariyle Türkiye'nin 75 ilinde 279 mağaza ve 'Herkes için Teknoloji' felsefesiyle müşterilerimize Teknosa kalitesi ve hizmetini ulaştırmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin lider teknoloji perakende şirketi olarak orta vadede de yurt dışı yatırım planlarımızla bölgesel bir güç olmayı hedefliyoruz. Teknosa olarak ülkemizi 3 yıldır uluslararası arenada başarıyla temsil eden Teknosa çalışanlarını ve çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.
    
    
    


Bu haberi 312 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir