Teknosa "Dünya Perakende Ödülü"nün sahibi oldu -Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane: -"Bugün…

  • Yazı boyutu
Teknosa "Dünya Perakende Ödülü"nün sahibi oldu
     -Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane:
     -"Bugün…

Teknosa "Dünya Perakende Ödülü"nün sahibi oldu -Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane: -"Bugün itibarıyla Türkiye'nin 75 ilinde 280 mağazada 'Herkes için Teknoloji' felsefesiyle müşterilerimize Teknosa kalitesi ve hizmetini ulaştırmaya çalışıyoruz"

Teknosa, bu yıl da "Dünya Perakende Ödülleri"nde dünyanın önde gelen perakendecileri ile yarışıp finale kalarak, birinci oldu.
     Teknosa tarafından yapılan açıklamaya göre, dünya perakendecilik sektörünün 'Oscar'ı olarak bilinen ve beş ayrı kategoride düzenlenen "Dünya Perakende Ödülleri"nde geçtiğimiz yıllarda "Tasarım" ve "Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorilerindeki projeleri ile finalist olan Teknosa, bu yıl ise "Gelişen Pazar" kategorisinde birinci olarak ödül almaya hak kazandı.
     Londra'da dün düzenlenen Dünya Perakende Ödülleri Töreni ve Gala Gecesi'ne dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce perakendeci katıldı. Katılımcılar arasında yapılan inceleme sonrasında jüri tarafından açıklanan finalistler listesinde her kategoride 6 firma yer alırken, törende ödüller sahiplerini buldu. Teknoloji perakende şirketi olarak uluslararası alanda Türkiye'yi temsil eden Teknosa; Şili, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Güney Afrikalı perakende şirketleriyle rekabet ederek birinci oldu.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, Teknosa'nın dünyanın önde gelen perakendecilerini geride bırakarak birinciliğe uzandığını belirterek, "Bugün itibarıyla Türkiye'nin 75 ilinde 280 mağazada 'Herkes için Teknoloji' felsefesiyle müşterilerimize Teknosa kalitesi ve hizmetini ulaştırmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin lider teknoloji perakende şirketi olarak yurt dışı yatırım planlarımızla bölgesel bir güç olmayı hedefliyoruz. 3 yıldır uluslararası arenada ülkemizi ve sektörü başarıyla temsil eden ve bu ödülün kazanılmasında emeği geçen tüm Teknosa çalışanlarını ve çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir