Teknosa.com'a uluslararası ödül -Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan:…

  • Yazı boyutu
Teknosa.com'a uluslararası ödül
     -Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan:…

Teknosa.com'a uluslararası ödül -Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan: -"Teknosa.com ayda 2 milyonu aşkın ziyaretçi sayısı ve yakaladığı satış hacmi ile e-ticarette organize perakendeciler arasında ilk 3 arasında bulunuyor"

Teknoloji perakendecisi Teknosa, web sitesi tasarımıyla dünyanın en prestijli interaktif medya ödüllerinden biri kabul edilen ve İnteraktif Medya Konseyi'nin düzenlediği İnteraktif Medya Ödülleri (Interactive Media Awards - IMA) tarafından "E-ticaret alanında en iyi web tasarımı" ödülüne layık görüldü.
     Şirket açıklamasında, Teknosa'nın interaktif medya alanında gerçekleştirdiği yatırımların meyvelerini topladığı kaydedildi.
     Dünyaca ünlü web tasarım şirketleri, reklam ajansları ve kurumsal iletişim departmanlarının katıldığı ödüllerde web siteleri, tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendirmeye tabi tutuluyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan, teknosa.com'un kazandığı uluslararası ödül nedeniyle büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
     Teknolojik ve dijital dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyerek dijital pazarlama yatırımlarına hız verdiklerini aktaran Bülent Gürcan şunları ifade etti:
     "Türkiye'nin lider teknoloji perakendecisi olarak online alışverişin öneminin farkındayız. Yatırımlarımız her geçen gün artıyor, sektörümüze bu alanda da öncülük ediyoruz. Aynı doğrultuda e-ticaretteki müşteri sayımızda artış gösteriyor. Bu aldığımız ödül de Teknosa ve sektörümüz adına online alışverişte büyük başarılar elde ettiğimizin bir göstergesi."
     teknosa.com'un büyük bir Teknosa mağazası kadar ciro yapar hale geldiğini ifade eden Gürcan, teknosa.com'un ayda 2 milyonu aşkın ziyaretçi sayısı ve yakaladığı satış hacmi ile e-ticarette organize perakendeciler arasında ilk 3 arasında bulunduğunu ve ayda 67 milyon kez görüntülenme sayısı ile Türkiye'nin en çok sayfası ziyaret edilen organize perakende web sitesi olduğunu kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 199 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir