Profi-chemicals Ltd Şti

  Birlik Sanayi Sitesi 1. Iş Merkezi Kat:5 No:80 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8758127 090-212-8758172
  Yusuf Altay (Firma Sahibi / Ortağı)

  Tek Tuş Dokunmatik Özel Su Tasarruf Perlatörü

  • Ürün Adı : Tek Tuş Dokunmatik Özel Su Tasarruf Perlatörü

  Ürün Hakkında

  www.hi-hipp.net

  Profesyonel ve Evsel
  Su Tasarruf Sistemleri

  Dokunmatik Tasarruf Perlatörü
  Patentli Tek Tuş Özel Su Tasarruf Perlatörü, fotoselli muslukların üstünlüklerini ve tek kumandalı armatürlerin özelliklerini tek bir sistemde birleştiren bir aparattır. Su ve enerji tasarrufu, elektronik bataryalardaki kullanım kolaylığı ve hijyeni, fazla su harcamadan basınçlı su keyfini Dokunmatik Perlatör’ün teknolojik üstünlüğü ile farklılaştırın. Bakteri barındırmayan dokunmatik Aç-Kapa tuşuyla suya sağlıklı bir şekilde ulaşmanızı sağlar, banyo ve mutfaklarınızda hijyen koşullarını destekler.

  Suyunuza Tek Tuş’la Hükmedin,
  Hijyenik Kullanım Kolaylığı ve
  %90 Su Tasarrufu Sağlayın

  Dokunmatik Musluk Perlatörler %90 su tasarruflu olup, akış debisi 2-10 bar arasında olan tesisat basınçlarında maksimum 6 litre/dak. su akışına müsaade etmektedir. Standart sıhhi tesisat armatürlerinde bu değer, sıhhi tesisat basıncına bağlı olarak 17-18 litre/dak. arasındadır.

  Kolay Montaj
  Tek Tuş Perlatörü musluğunuza monte etmek çok kolay. Musluğunuzdaki mevcut perlatörü sökün ve yerine Tek Tuş Perlatörü monte edin. Suyunuzu tek tuşla kumanda edin, hijyenik kullanım ve su tasarrufu sağlayın.

  El değmeden akış olanağı sunması nedeniyle rahat ve hijyenik bir kullanım sağlıyor. 2 bar akış basıncında 8 lt/dk. su veren hidromekanik özel perlatör %90 oranında tasarruf sağladığından, gereksiz su kaybına tahammülü olmayan bilinçli tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

  %90 Su Tasarrufu. Patentli su tasarruf mekanizması ile musluğunuzun su akış miktarını dengeler ve standart perlatörlere göre %90 oranında daha fazla su tasarrufu sağlar.
  Dokunmatik Kullanım Rahatlığı. Suyunuzu tek tuşla açın ve kapatın. Hidromekanik Aç/Kapa tuşuyla dokunmatik çalışarak musluğa kullanım pratikliği getirir.
  Temiz ve Hijyenik Kullanım. Mikrobik kontaminasyon riskini ortadan kaldırır, virüs ve bakteri oluşmasını önler.
  Değer Arttırır. Mevcut musluğunuzu değiştirmeden kullanım kolaylığı sağlar ve su sarfiyatınızı yüksek oranda düşürür.
  Tüm Batarya Tiplerine Uyumludur. Montaj, profesyonel tesisatçı gerekmeyecek kadar kolaydır. Musluğunuzun özgün tasarımını korur.

  Ürün Detayı için tıklayın
  www.hi-hippo.net

  Tümünü göster
  Profi-chemicals Ltd Şti
  Birlik Sanayi Sitesi 1. Iş Merkezi Kat:5 No:80 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8758127
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir