Wetra Uçak İkaz Lambaları

  Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5c/1 Posta Kodu: 34770 ümraniye / İstanbul (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4158087 -- --
  Osman Demirel (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Tek Armatürlü Uçak İkaz Lambası

  Ürün Hakkında

  Wetra LEDli uçak ikaz lambalarının Telekom / gsm kuleleri ve Tv / radyo kuleleri başta olmak üzere tüm kuleler için standart ve özel çözümleri mevcuttur. Kuleye montajı kolaylaştıran özel tasarlanmış montaj aparatı sayesinde kurulum basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilir.

  Yüksek kulelerde kullanılması zorunlu olan uçak ikaz lambaları, led teknolojisi sayesinde daha uzun ömürlüdür. Bakım gerektirmez ve arızalanma olasılığı çok düşüktür. Böylelikle daha ekonomik ve kullanıcı dostudur.

  Tüm Wetra ledli uçak ikaz lambaları CE sertifikalı ve FAA / FCC standartlarında üretilmektedir. ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) Annex 14 teknik şartnamesine uygundur. Ayrıca Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ( SHGM ) tarafından belirtilen uçak ikaz lambası yonetmeliğine uygundur. Uzman ekibimiz her türlü ihtiyacınız için size özel çözümler üretebilir, uçak ikaz lambası sistemini projenize özel olarak tasarlayabilir ve size danışmanlık hizmeti sunabilmektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Wetra Uçak İkaz Lambaları
  Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Aheste Sok. No:5c/1 Posta Kodu: 34770 ümraniye / İstanbul (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4158087 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir