TEB "Türkiye'nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası" seçildi

  • Yazı boyutu
TEB "Türkiye'nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası" seçildi

TEB "Türkiye'nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası" seçildi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Global Finance tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen "Avrupa'nın En İyi İnternet Bankaları" yarışmasında, kurumsal internet şubesiyle, iki kategoride birden ödüle layık görüldü.
     TEB açıklamasına göre, Kurumsal İnternet Şubesi ile 'Türkiye'nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası' seçilen TEB, dünya çapındaki rakiplerinden sıyrılarak Avrupa'da "En İyi Online Nakit Yönetimi Hizmeti Sunan İnternet Bankası" ödülünü de aldı. Aylık 60 bin aktif kullanıcısı, günlük ortalama 50 bin ziyaretçisi ve aylık ortalama 600 bine ulaşan finansal işlem sayısı bulunan TEB Kurumsal İnternet Şubesi'nde aylık 7 milyar liraya yakın finansal işlem hacmine aracılık ediliyor.
     Yayın hayatına 1987'de başlayan Global Finance, 163 ülkede 50 bin'i aşkın okuyucuya ulaşıyor. Dünyanın en saygın iş ve finans dergileri arasında yer alan Global Finance, global şirketlerin ve finansal kurumların üst düzey yöneticilerine hitap ediyor. Ödüller bankaların online servis ve müşteri edinim stratejileri, hizmet kalitesi, fonksiyonalite, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendiriliyor.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir