TEB Pratik İnternet Şubesine Altın Örümcek Ödülü

  • Yazı boyutu
TEB Pratik İnternet Şubesine Altın Örümcek Ödülü

TEB Pratik İnternet Şubesine Altın Örümcek Ödülü

TEB'in internet sitesi, Altın Örümcek Web Ödülleri'nde "İnternet Bankacılığı" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
     TEB açıklamasında göre, bu yıl 10'uncusu düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Pratik İnternet Şubesi ile "İnternet Bankacılığı" kategorisinde birincilik elde eden TEB Pratik İnternet Şubesi, sade ekran görüntüsü, kolay ve anlaşılır yapısı ile temel bankacılık fonksiyonlarının hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlıyor.
     TEB Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü Deniz Devrim Cengiz, konuyla ilgili değerlendirmesinde, Türkiye'de 35 milyon internet kullanıcısı bulunduğunu ancak bunların sadece 5 milyonun internet bankacılığını kullandığını belirterek, bu veriden yola çıkarak, TEB Pratik İnternet Şubesi'ni hayata geçirmeden önce yaptıkları bir araştırmanın, kendilerine yol gösterdiğini kaydetti.
     Cengiz, "Araştırma sonucunda, internet şubesi kullanımının önündeki en büyük iki engelin karmaşıklık ve güvenlik endişesi olduğunu gördük. Müşterilerimizin sade, kolay anlaşılır bir arayüz beklentisi ve kendilerini güvende hissetme ihtiyaçları; bizi bu projeyi hayata geçirmek için motive etti ve bu engelleri ortadan kaldırmak üzere çözüm ürettik. Böylece geniş kitleleri internet bankacılığı ile tanıştırmak, onlara yepyeni ve benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere kullanımı çok basit ve son derece eğlenceli olan TEB Pratik İnternet Şubesi'ni tasarladık." ifadesini kullandı.
    
    
    


Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir