TEB Özel Konuşmaları'nın 2'incisi yapıldı

  • Yazı boyutu
TEB Özel Konuşmaları'nın 2'incisi yapıldı

TEB Özel Konuşmaları'nın 2'incisi yapıldı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Özel Bankacılığın, "TEB Özel Konuşmaları" başlığı altında düzenlediği seminerlerin 2'incisin İstanbul Feriye Sarayı'nda gerçekleştirildi.
     TEB'den yapılan açıklamaya göre, TEB, İstanbul Feriye Sarayı'nda "Ticari Gayrimenkul Piyasası" ile ilgilenen müşterileriyle bir araya geldi. TEB Özel Bankacılık tarafından "TEB Özel Konuşmaları" adı altında gerçekleştirilen ikinci etkinlik olma özelliğini taşıyan seminer, TEB Özel Bankacılık Grup Direktörü Banu Taşkın'ın ev sahipliğinde, BNP Paribas Real Estate'in Türkiye Partneri Kuzey Batı Gayrimenkul Genel Müdürü Murat Ergin'in katılımıyla gerçekleşti.
     TEB Özel Bankacılık Grup Direktörü Banu Taşkın, yaptığı açıklamada, "TEB Özel Bankacılık olarak müşterilerimizi her alanda işin uzmanlarıyla bir araya getirmeye ve her konuda onların yanında olup destek vermeye devam edeceğiz. Gelişen ve Gelişmiş Kentler Ticari Gayrimenkul Semineri'ni, Kuzey Batı Gayrimenkul'un katkılarıyla İstanbul'dan sonra İzmir'de de gerçekleştirmeyi planlıyoruz" ifadelerini kullandı.
     Verilen bilgiye göre, 2015 yılına kadar Özel Bankacılık denildiğinde akla gelen ilk kurum olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren TEB Özel Bankacılık'ın gayrimenkul danışmanlığı ve finansın yanı sıra, sanat ve spor alanında da birçok etkinliğe destek vererek TEB Özel müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sunuyor.
     İlki Bursa'da finans alanında ve ikincisi İstanbul'da ticari gayrimenkul alanında yapılan söz konusu "TEB Özel Konuşmaları"nın 2013 yılında da farklı bölge ve illerde devam ettirilmesi planlanıyor. TEB Özel Konuşmaları ile TEB Özel Bankacılık müşterileri her konuda işin uzmanlarıyla buluşturuluyor. Ekonomi, gayrimenkul danışmanlığı ve finansın yanı sıra kültür, sanat, spor gibi konularda da düzenlenecek TEB Özel Konuşmaları, 2013 yılı boyunca devam edecek.
    
    
    

Bu haberi 115 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir