TEB Malatya'da kayısı şeklinde ATM açtı -Genel Müdür Civil: -"Gerçekten güçlü bankacılık…

  • Yazı boyutu
TEB Malatya'da kayısı şeklinde ATM açtı
  -Genel Müdür Civil:
  -"Gerçekten güçlü bankacılık…

TEB Malatya'da kayısı şeklinde ATM açtı -Genel Müdür Civil: -"Gerçekten güçlü bankacılık sistemimiz var. Bankacılığın ekonomik büyümede de çok önemli katkısının olduğunu düşünüyorum"

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Malatya'da kayısı şeklinde ATM açtı.
     Ahmet Çakır, Abdullah Gül Parkı'ndaki ATM'nin açılışında, kentin değişik noktalarında ATM bulunmasının önemine değinerek, bu ATM'lerin klasik bir şekilde değil de bulunduğu ortama göre estetik yapılmasının da güzel olduğunu söyledi.
     Malatya açısından kayısı şeklinde ATM'nin güzel bir çalışma olduğunu kaydeden Çakır, "Bize de maketini getirdikleri zaman, kayısı figürü şeklinde olması halinde kentin önemli noktalarına koyabileceğimizi ifade etmiştik. Dolayısı ile güzel ve estetik bir görüntü oldu" diye konuştu.
     Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç da, ATM'lerin şehri simgeleyen motiflerle yapılmasının kentlere katkısının olacağını belirtti.
     TEB Genel Müdürü Varol Civil ise, gençlerden ve müşterilerden öneri aldıklarını ifade ederek illerde, o şehrin sembolü olan bazı ürünleri kullanmanın faydalı olacağı yönünde gelen fikri değerlendirdiklerini dile getirdi.
     Civil, şunları aktardı:
     "Aklımıza Malatya geldi. Malatya'da kayısı sembolleşmiş. Dolayısıyla biz de şehre bir hoşluk olsun, hem Malatya'mızın kayısısının tanıtımında bir katkısı olsun diye böyle bir ATM açılışı yaptık. Benzer illerde de uygulamayı düşünüyoruz."
     Malatya'da KOBİ'ler arasında aktif bir banka olduklarını ifade eden Civil, "Malatya'yı çok yakinen takip ediyoruz. Malatyalılar ne kadar çok bu ATM'mizi kullanırsa bizim için o kadar büyük mutluluk" dedi.
     Fitch'in Türkiye'nin notunu artırmasına da değinen Civil, "Fitch'in raporunda, Türkiye yatırım yapılabilir bir seviyeye getirilirken, ülkenin ekonomik olarak güçlenmesinin yanı sıra bankacılık sektörünün çok güçlü olduğu vurgulandı. Gerçekten güçlü bankacılık sistemimiz var. Bankacılığın ekonomik büyümede de çok önemli katkısının olduğunu düşünüyorum. Bankacılık sektörü güçlendikçe hem müşterilerimizin bilincinin artacağını hem de kayıt dışılığı önlemede önemli bir faktör olacağını düşünüyorum" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 355 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir