TEB, konut ve tüketici kredisine özel kampanya başlattı

  • Yazı boyutu
TEB, konut ve tüketici kredisine özel kampanya başlattı

TEB, konut ve tüketici kredisine özel kampanya başlattı

Türk Ekonomi Bankası (TEB), hem konut kredisi hem de tüketici kredisine özel kampanya başlattı.
     TEB açıklamasında, TEB'in son indirimle beraber 3-120 ay arasındaki tüm vadelerde faiz oranını 0,81'e düşürdüğü belirtildi.
     Konut kredi faizini 0,81'e düşüren TEB, 24 aya kadar vadeli tüketici kredilerinde de masrafı kaldırdı ve faiz oranını yüzde 1,19'a kadar indirdi. tüketici kredisine yönelik kampanyanın yıl sonuna kadar geçerli olacağı bildirildi.
     Konuya ilişkin olarak açıklamada bulunan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları kaydetti:
     "TEB olarak yeni yılda herkesin hayalini gerçekleştirmesine destek olmak istiyoruz. 2013 yılında ev sahibi olmak isteyenlere, 120 aya kadar vadeli kredilerde yüzde 0,81'den başlayan oranlarda konut kredisi sunuyoruz. 24 aya kadar vadeli tüketici kredilerinde ise masrafsız, yüzde 1'19 gibi cazip oranlarda sunarak tüketicilere önemli fırsatlar sağlıyoruz. Bugünkü rekabet ortamında tüketiciler için oldukça uygun koşullarda finansman desteği sunuyoruz"
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir