TEB KOBİ Akademi Samsunlu KOBİ'lerle buluştu -TEB KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür…

  • Yazı boyutu
TEB KOBİ Akademi Samsunlu KOBİ'lerle buluştu
     -TEB KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür…

TEB KOBİ Akademi Samsunlu KOBİ'lerle buluştu -TEB KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz:"TEB olarak Samsunlu KOBİ'lerin büyümesi ve güçlenmesi için de her türlü desteği vermeye hazırız"

Türk Ekonomi Bankası (TEB) KOBİ Bankacılığı'nın bugüne kadar 39 ilde düzenlediği TEB KOBİ Akademi'nin son durağı Samsun oldu.
     TEB'den yapılan açıklamaya göre, TEB KOBİ Akademi'nin Samsun'daki organizasyonu TEB KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz'un ev sahipliğinde Samsun Valisi Hüseyin Aksoy ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
     TEB KOBİ Akademi Samsun'un açılış konuşmasını yapan Turgut Boz, "TEB KOBİ Bankacılığı olarak KOBİ'leri yakından takip ediyor ve sektörel ihtiyaçlarını dikkate alan ürünler sunuyoruz. Amacımız; ülke ekonomisine önemli katma değeri olan KOBİ'lere bankamız aracılığıyla her türlü finansman desteğini sağlarken, firmaları için ihtiyaç duydukları konularda farklı markalarla yaptığımız işbirlikleri sayesinde onlara bir avantajlar dünyası yaratmak. Bu hedef doğrultusunda yenilikçi hizmet ve ürünlerimizle KOBİ'lerimiz için bir banka olmanın ötesinde çalışmalarının stratejik ortağı, danışmanı olmayı başardık. TEB olarak Samsunlu KOBİ'lerin büyümesi ve güçlenmesi için de her türlü desteği vermeye hazırız" ifadelerini kullandı.
     Prof. Dr. Şükrü Kızılot'un "Vergi Kanunları ve Ticaret Kanunu'nda Son Değişiklikler; Yeni Gelir Vergisi Kanunu Tasarısı", Prof. Dr. Tamer Müftüoğlu'nun "Global Rekabet", Girişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Uzmanı Mehmet Sanlı'nın ise "Değişen Dünyada Güçlü İşletmeler Olmak" başlıklı konuşmalarla KOBİ"lere seslendiği TEB KOBİ Akademi Samsun kapsamında düzenlenen atölye çalışmalarında, "KOBİ'lerde Stratejik Yönetim", "Bugünün Başarılı KOBİ'si Geleceği Nasıl Yönetecek-", "İşletmeniz Gelişim Haritasının Neresinde-" ve "Dış Ticarette Stratejik Yönetim ve Planlama" başlıklı konular görüşüldü.
     "KOBİ nerede TEB orada" sloganıyla çalışmalarını sürdüren TEB KOBİ Bankacılığı, KOBİ'lerin "bilgi" eksikliğini gidermek amacıyla ücretsiz olarak birçok farklı hizmet sunuyor.
     TEB KOBİ Akademi ile il il gezerek KOBİ'leri uzmanlarla buluşturan, telefon aracılığıyla sunduğu TEB KOBİ destek hattı ve internet üzerinden yayın yapan TEB KOBİ tv ile ihtiyaç duydukları her an KOBİ'lerin yanında olan TEB, bünyesinde 2 yıl boyunca eğitim vererek TEB KOBİ danışmanı olarak yetiştirdiği 300'ü aşkın müşteri temsilcisiyle, KOBİ'lere işlerini büyütmenin ve global rekabette güç kazanmanın yollarını anlatıyor.
     Öte yandan, yeni iş fırsatları, pazarlama ve satış bilgileri, yurt dışı ve yurt içi pazarlar hakkında bilgiler, sektörlerle ilgili haberler, sanayi ve ticarete yön veren mevzuat değişiklikleri gibi birçok konuda ücretsiz olarak bilgi paylaşımında bulunan TEB, TEB KOBİ Kulüp ile de işletmelerin satın almadaki giderlerini yüzde 50'ye varan oranlarda azaltmalarına katkı sağlıyor.
    
    
    

Bu haberi 193 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir