TEB Karadeniz Bölge Direktörü Sertsöz: -"TEB KOBİ Akademisi'nin Kasım ayındaki son toplantısı…

  • Yazı boyutu
TEB Karadeniz Bölge Direktörü Sertsöz:
  -"TEB KOBİ Akademisi'nin Kasım ayındaki
  son toplantısı…

TEB Karadeniz Bölge Direktörü Sertsöz: -"TEB KOBİ Akademisi'nin Kasım ayındaki son toplantısı Ordu'da yapılacak"

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Karadeniz Bölge Direktörü Gökhan Sertsöz, TEB KOBİ Akademisi'nin Kasım ayındaki son toplantısının Ordu'da yapılacağını bildirdi.
     Sertsöz, beraberindeki TEB KOBİ Danışmanı Prof. Dr. Tamer Müftüoğlu ile bir otelde düzenlediği basın toplantısında, 19 Kasım Pazartesi günü yapılacak toplantıya ilişkin bilgi verdi.
     TEB'in söz konusu toplantıda Ordulu iş adamlarıyla bir araya gelerek, iş hayatını doğrudan etkileyen yeni kanunlarla ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulacağını ifade eden Sertsöz, şöyle konuştu:
     "TEB KOBİ Akademisi'nin Kasım ayındaki son toplantısı Ordu'da yapılacak. Dünya fındık üretiminde söz sahibi, turizmde ise son dönemde atağa geçen Karadeniz bölgesinin kalbi Ordu'da 19 Kasım Pazartesi günü Belde Otel'de düzenleyeceğimiz bu toplantıda katılımcılara KOBİ'lere rekabet avantajını sağlayacak bilgiler aktarılacak. Yine değişen dünyada güçlü işletmeler olmak ve global rekabet konularında uzmanlarımız tarafından bilgiler verilecek. Ayrıca söz konusu toplantıda 'bugünün başarılı KOBİ'si geleceği nasıl yönetecek, işletmemiz gelişim haritasının neresinde ve dış ticarette stratejik yönetim ve planlama' konulu atölye çalışmaları yer alacak"
    
     -Prof. Dr. Müftüoğlu-
    
     Prof. Dr. Tamer Müftüoğlu ise TEB KOBİ bankacılığının, alanında dünyaya örnek olduğunu kaydetti.
     TEB'in KOBİ bankacılığına ilişkin bilgiler veren Müftüoğlu, "TEB KOBİ TV, gelecek strateji konferansları, TEB KOBİ Danışmanlığı, destek hattı, TEB KOBİ Kulübü gibi ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetler ile TEB bugün KOBİ bankacılığı alanında dünyaya örnek gösterilen bir banka olmuştur" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 346 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir