TEB İnternet Şubesi'ni kullananlara Darty'den indirim fırsatı -TEB, Darty işbirliği ile hayata…

  • Yazı boyutu
TEB İnternet Şubesi'ni kullananlara Darty'den indirim fırsatı
     -TEB, Darty işbirliği ile hayata…

TEB İnternet Şubesi'ni kullananlara Darty'den indirim fırsatı -TEB, Darty işbirliği ile hayata geçirdiği "Darty'de İndirim" ve "Darty Haftanın Fırsatı" kampanyaları ile TEB İnternet Şubesi'ne giren müşterilerine, darty.com.tr üzerinden yapacakları alışverişlerde indirim avantajı sunuyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Darty işbirliği ile hayata geçirdiği "Darty'de İndirim" ve "Darty Haftanın Fırsatı" kampanyaları ile TEB İnternet Şubesi'ne giren müşterilerine darty.com.tr üzerinden yapacakları alışverişlerde indirim avantajı sunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, TEB, Darty ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde düzenlenen kampanyalarından yararlanan TEB müşterileri, hem mevcut indirimlere ek olarak yüzde 5'lik bir indirim kazanacak hem de her hafta belirlenen ürünlerde çok özel indirimlere sahip olacak.
     TEB İnternet Şubesi kullanıcıları, 30 Eylül'e kadar sürecek olan "Darty'de İndirim" kampanyası kapsamında, darty.com.tr'de devam eden yüzde 40'a varan indirimlere ek olarak yüzde 5 indirimden yararlanabilecek.
     "Darty Haftanın Fırsatı" kampanyasında ise TEB İnternet Şubesi kullanıcıları, her hafta yeniden belirlenen ve teb.com.tr üzerinden ilan edilen ürün veya ürünlerde özel indirimlere sahip olma şansını yakalayacak.
     Kampanyalardan yararlanmak isteyen TEB müşterilerinin, TEB İnternet Şubesi'ndeki "Kampanyalar" menüsünden aldıkları kampanya kodunu www.darty.com.tr'de bulunan "Sepetiniz" sayfasındaki "Promosyon Kodu" alanına girmeleri gerekiyor.
    
     -En çok akıllı telefon tercih ediliyor-
    
     Açıklamada, ayrıca, söz konusu iki kampanyadan yararlanarak Darty sepet ortalaması tutarının yaklaşık yüzde 35'inin üstünde sepet ortalaması ile alışveriş yapan TEB müşterilerinin, alışverişlerinde daha çok akıllı telefon, LCD Smart TV ve dizüstü bilgisayarları tercih ettiği belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir