TEB'in Akıl Fikir Yarışması başladı

  • Yazı boyutu
TEB'in Akıl Fikir Yarışması başladı

TEB'in Akıl Fikir Yarışması başladı

Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB), finans sektörüne yenilikçi fikirler ve yaratıcı projeler kazandırmak amacıyla "İcat Çıkar" sloganı ile hayata geçirdiği "TEB Akıl Fikir Yarışması"nın beşincisi başladı.
     TEB açıklamasına göre, üniversite öğrencisi ve yeni mezunların bir kategoride, TEB müşterilerinin ise ayrı bir kategoride değerlendirildiği yarışmada, finans sektörünün her alanından proje ve fikirler yarışıyor. Bankacılık, leasing, faktoring, portföy yönetimi, yatırım bankacılığı ve tüketici finansmanı dahil oldukça geniş bir alanı kapsayan TEB Akıl Fikir Yarışması'na üniversitelerin tüm bölümlerinden öğrenciler, 5 yıla kadar deneyimli profesyoneller ve TEB müşterileri katılabiliyor.
     Bu sayede TEB Akıl Fikir Yarışması, finans sektöründe yeni ürün ve hizmetlerden verimliliğe, kampanyalardan yeni teknolojilere kadar pek çok alanda yeni fikir ve projelerin önünü açıyor. Katılımcılar, yarışmanın web sitesi "www.icatcikar.com"a girerek gerek TEB ürün ve hizmetleri, gerekse genel anlamda bankacılık ve finans sektörü ile ilgili yenilikçi fikir ve projelerini aday gösterebiliyor.
     Başvuruların 31 Aralık 2012 tarihine kadar www.icatcikar.com sitesinden yapıldığı yarışmada, üniversite öğrencisi - yeni mezun öğrenci kategorisinin birincisi 15 bin lira, ikincisi 7 bin 500 lira, üçüncüsü ise 5 bin lira ödülün sahibi olacak. Söz konusu kategoride ilk 3'e girmeyi başaran katılımcılar Bahçeşehir Üniversitesi'nde ücretsiz MBA eğitimi almaya da hak kazanacak. Finale kalan tüm proje sahiplerine de mini laptop hediye edilecek.
     TEB müşterileri arasında birinci olan yarışmacı 15 bin lira ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros'a katılmaya hak kazanacak. İkinci olan TEB müşterisi 7 bin 500 lira, üçüncü ise 5 bin liralık ödülün sahibi olacak. Ayrıca her iki kategoride finale kalan tüm katılımcılar birer mini laptop ile ödüllendirilecek.
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir