TEB ile Antalya Eczacı Odası arasında kredi ve hizmet protokolü

  • Yazı boyutu
TEB ile Antalya Eczacı Odası arasında kredi ve hizmet protokolü

TEB ile Antalya Eczacı Odası arasında kredi ve hizmet protokolü

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile Antalya Eczacı Odası arasında eczacılara uygun şartlarda kredi ve hizmet sağlayacak protokol imzalandı.
     Antalya Eczacı Odası'nda düzenlenen törende, Antalya Eczacı Başkanı Kerem Zabun ile Türk Ekonomi Bankası adına Akdeniz Bölge Direktörü İbrahim Savaş arasında protokol imzalandı.
     Protokol kapsamında eczacılar, TEB'in 'Eczacı Paketi' kapsamında sunduğu avantajlardan yararlanacak. Bu kapsamda eczacılar, ilk çek defteri için masraf ödemeyecek, avantajlı pos komisyon oranlarına sahip olacak. 36 aya varan vade seçenekleri ile yüzde 1,19 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Ayrıca bin liraya kadar ödül puan kazanma fırsatı yakalayacak.
     TEB Akdeniz Bölge Direktörü Savaş, protokolün imzalanmasının ardından yaptığı açıklamada, Antalya Eczacı Odası ile yapılan işbirliğini önemsediklerini belirterek, eczacılar için özel bir paket hazırladıklarını söyledi.
     Savaş, protokol ile eczacıların hem işletmeleri hem de kişisel finansal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tek çözüm noktası olmayı istediklerini kaydetti.
     Antalya Eczacı Başkanı Zabun ise TEB ile eczacıların ihtiyaçlarına uygun bir protokol imzaladıklarını ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 208 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir