TEB ile ALTSO arasında kredi protokolü imzalandı -ALTSO ile TEB arasında, ALTSO üyelerine uygun…

  • Yazı boyutu
TEB ile ALTSO arasında kredi protokolü imzalandı
  -ALTSO ile TEB arasında, ALTSO üyelerine uygun…

TEB ile ALTSO arasında kredi protokolü imzalandı -ALTSO ile TEB arasında, ALTSO üyelerine uygun koşullarda kredi sağlanmasına yönelik kredi protokolü imzalandı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında, ALTSO üyelerine uygun koşullarda kredi sağlanmasına yönelik kredi protokolü imzalandı.
     ALTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Aydoğan ile TEB Sanayi Şubesi Müdürü Tevfik İlker Önal arasında ALTSO binasında imzalanan protokol kapsamında, oda üyelerine 1 Şubat-30 Nisan 2013 tarihleri arasında uygun vadelerle kredi imkanı tanıyor.
     TEB Sanayi Şube Müdürü Tevfik İlker Önal, imzalanan anlaşma ile KOBİ'lere 36 aya varan vadelerle 3 aya kadar geri ödemesiz, aylık 0,85 faiz oranı ve maksimum 500 bin TL'ye kadar kredi imkanı tanıdıklarını belirterek, "ALTSO'ya kayıtlı KOBİ'ler, TEB'den işletme sermayesi ya da yatırıma yönelik ticari nakit ihtiyaçlarını kredilendirmek için hazırlanan nefes aldıran kredi kampanyasından yararlanabilecek" dedi.
     Kerim Aydoğan ise birçok banka ile buna benzer kredi anlaşmaları imzalayarak üyelere seçenek sunma şansı vermek istediklerine ifade ederek, kredinin amacının durgun geçen kış aylarında üyelerinin nakit para ihtiyacının karşılanması olduğunu anlattı.
    
    
    

Bu haberi 366 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir