TEB'e Stevie Awards'tan 8 ödül

  • Yazı boyutu
TEB'e Stevie Awards'tan 8 ödül

Türk Ekonomi Bankası (TEB), saygın iş ödüllerinden Stevie Awards'ta 8 kategoride ödül kazandı.

     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, müşteri odaklı yaklaşımı ile yenilikçi ürün ve hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışından birçok ödüle layık görülen TEB, dünyanın en saygın ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen International Business Awards (IBA) kapsamında düzenlenen Stevie Awards'ta 8 farklı kategoride ödülün sahibi oldu.
     Şirketlerin başarıları ve sosyal hayata yansıyan olumlu katkılarıyla değerlendirildiği yarışmada TEB, KOBİ bankacılığı alanında 3, bireysel bankacılık alanında 4 ve nakit yönetimi alanında da 1 kategoride ödül aldı.
     Bu yıl 9'uncusu düzenlenen ve 50 farklı ülkeden binlerce başvurunun yapıldığı yarışmada TEB, TEB KOBİ Akademi ile En iyi Etkinlik/Pazarlama Kategorisi'nde, TEB KOBİ Bankacılığı Katma Değerli Hizmetler ile Yılın Yönetici Grup Kategorisi'nde ve TEB KOBİ İstihdam Paketi ile Yılın en iyi Ürün/Hizmeti Kategorisi'nde bronz ödülün sahibi oldu.
     Bireysel bankacılık alanında ise bu yıl lansmanı yapılan "Paran Hazır Hesabı" ile Yılın En İyi Ürün/Hizmeti ve Yılın Tüketici Pazarlama Kampanyası Kategorileri'nde olmak üzere iki Bronz ödül alan TEB, "Çok Kanallı İletişim Stratejisi" ile Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi Kategorisi'nde, "Bireysel Krediler Pazarlama Departmanı" ile de Yılın Ürün Geliştirme Departmanı Kategorisi'nde bronz ödül kazandı.
     Stevie Ödülleri 2012'de TEB Nakit Yönetimi ayrıca yeni geliştirdiği mobil ürünü "CEPPOS" ile de Yılın Yeni Ürün/Hizmeti-B2B Ürünleri Kategorisi'nde de Bronz ödül aldı.
     Yunanca'da "taçlandırma" anlamına gelen "Stevie" Ödülleri, iş dünyasında kazanılan başarıların birçok farklı alanda ödüllendirildiği global çaptaki tek ödül olma özelliğine sahip bulunuyor. Bu yıl ödüller, 15 Ekim'de Güney Kore'nin başkenti Seul'de gerçekleşecek gala gecesinde verilecek.
    
    
    


Bu haberi 261 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir