TEB'e "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi" kategorisinde ödül

  • Yazı boyutu
TEB'e "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi" kategorisinde ödül

TEB'e "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi" kategorisinde ödül

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi" kategorisinde birincilik kazandı.
     TEB tarafından yapılan açıklamada,, KOBİ Bankacılığı alanında hayata geçirdiği finansal olmayan ürün ve hizmetleriyle Dünya Bankası Grubu üyesi IFC tarafından dünyaya örnek gösterilen üç bankadan biri olan TEB'in, Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri kapsamında birincilik ödülünün sahibi olduğu bildirildi.
     Açıklamaya göre, bu sene 7.'si gerçekleştirilen ve İstanbul özelinden çıkarak Türkiye genelinde başvuruların kabul edildiği Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde 11 kategoride en iyiler belirlendi. TEB, "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi" kategorisinde birincilik kazandı.
     Türkiye'de 1 milyar 350 bin dolar büyüklüğe ulaşan ve 67 bin kişiye iş imkanı sağlayan çağrı merkezleri, son dönemde Anadolu'da yarattığı istihdamla ön plana çıkıyor. Çağrı merkezlerinde istihdam ettiği 450 kişiyle sektöre destek veren TEB de bu alana yatırım yapmaya devam ediyor.
    
    
    

Bu haberi 116 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir