TEB'e Avrupa İş Ödülü... -TEB Genel Müdürü Varol Civil: -"KOBİ'lerin danışman bankası olma…

  • Yazı boyutu
TEB'e Avrupa İş Ödülü...
     -TEB Genel Müdürü Varol Civil:
     -"KOBİ'lerin danışman bankası olma…

TEB'e Avrupa İş Ödülü... -TEB Genel Müdürü Varol Civil: -"KOBİ'lerin danışman bankası olma misyonları doğrultusunda bankacılık sektörüne kazandırdıkları inovatif yaklaşımları ile bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında toplam 28 ödüle layık görüldük"

Türk Ekonomi Bankası (TEB), European Business Awards'da (EBA-Avrupa İş Ödülleri) ulusal şampiyon seçilerek Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmeye hak kazandı.
     TEB açıklamasında, Avrupa'da farklı sektörlerden şirketleri, inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, süreç yönetimi gibi alanlarda değerlendiren European Business Awards'in Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmeye hak kazanan şirketleri düzenlediği bir ödül töreniyle açıkladığı belirtilerek, KOBİ danışmanları projesiyle değerlendirmeye katılan TEB'in, European Business Awards tarafından ulusal şampiyon seçildiği ve TEB'in ulusal şampiyonluk ödülünün, törene katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı tarafından TEB Genel Müdürü Varol Civil'e takdim edildiği bildirildi.
     TEB Genel Müdürü Varol Civil konuya ilişkin açıklamasında, KOBİ'lerin danışman bankası olma misyonları doğrultusunda bankacılık sektörüne kazandırdıkları inovatif yaklaşımları ile bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında toplam 28 ödüle layık görüldüklerini belirterek, şu değerlendirmede bulundu:
     "Söz konusu ödüllere ek olarak, 2011 yılında yine danışman banka şapkamızla hayata geçirdiğimiz KOBİ Bankacılığı alanındaki finansal olmayan ürünlerimiz ile Dünya Bankası'nın bir kuruluşu olan IFC tarafından tüm dünyaya örnek gösterilen üç bankadan biri olduk. Bugün ise European Business Awards tarafından TEB KOBİ Danışmanları ile Ulusal Şampiyon seçilerek ülkemizi Avrupa'da temsil etmeye hak kazanan tek Türk bankası olmanın gururunu yaşıyoruz. 2007'den bu yana iş hayatında yenilikçi yaklaşımları ödüllendiren, 30 ülkeden 15 bin organizasyon ile birlikte çalışan European Business Awards'a katılan şirketlerin toplam istihdamı 2,7 milyon, toplam ciroları da 1 trilyon avronun üzerinde. Bu da Avrupa Birliği, Gayri Safi Yurtiçi Hasılası'nın yaklaşık yüzde 8,5'ine denk geliyor. Böylesine etkili bir organizasyon olan European Business Awards'tan aldığımız bu olumlu değerlendirme bizi ayrıca mutlu etti."
     Civil, bugüne kadar 300'den fazla TEB KOBİ danışmanının 1000'den fazla KOBİ'ye işletme analizi hazırlayarak sunduğunu bildirerek, şunları ifade etti:
     "TEB KOBİ Danışmanları tarafından KOBİ'lere verilen danışmanlık hizmeti ile bugüne kadar pek çok başarı hikayesi yazdık. Geçtiğimiz yıl da bunun en güzel örneklerinden birini, gerçek bir başarı hikayesini reklam kampanyamızda kullandık. TEB, KOBİ Bankacılığı hizmetinden yararlanarak yılda 2 milyon liralık ihracat gerçekleştiren bir yumurta üreticisi haline gelen İbrahim Afyon'un gerçek başarı hikâyesini reklamlarımıza taşıdık."
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir