TEB'den Türkiye'ye yerleşen yabancılara özel hizmet

  • Yazı boyutu
TEB'den Türkiye'ye yerleşen yabancılara özel hizmet

TEB'den Türkiye'ye yerleşen yabancılara özel hizmet

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye'ye yerleşen yabancıların ihtiyaçlarını karşılayacak birçok hizmeti bir araya getirecek.
     TEB'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Expatriate Services (IES) tarafından sunulacak TEB Expat Assist hizmetleri ile oturma izni alımı, ev kiralama, taşınma işlemleri ve altyapı abonelik hizmetlerinin tanımlanmasında Türkiye'ye yerleşecek yabancıların yanında olmayı hedefleyen TEB, bu hizmetlere ilave olarak müşterilerine vergi, eğitim, sağlık ve kültürel adaptasyon konularında danışmanlık hizmetleri de verecek.
     TEB, Expat Assist hizmeti kapsamında Türkiye'de çalışan yabancıların günlük hayatlarında ihtiyaç duyacakları kültürel ve alışveriş etkinlikleri konusunda bilgi alımından etkinlikler için rezervasyon yapılmasına, 7/24 ev yardım hizmetlerinden ulaşım ihtiyacının karşılanmasına kadar birçok konuda da hizmet sağlayacak.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir