TEB'den ETSO üyelerine kredi desteği -İmzalanan protokol kapsamında ETSO üyeleri 500 bin liraya…

  • Yazı boyutu
TEB'den ETSO üyelerine kredi desteği
  -İmzalanan protokol kapsamında ETSO üyeleri 500 bin
  liraya…

TEB'den ETSO üyelerine kredi desteği -İmzalanan protokol kapsamında ETSO üyeleri 500 bin liraya kadar kredi kullanabilecek

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) arasında imzalanan protokol kapsamında, ETSO üyelerinin, 500 bin liraya kadar kredi kullanabileceği bildirildi.
     ETSO'dan yapılan yazılı açıklamada, oda üyelerinin nakit ihtiyacını karşılamak, önünü açmak ve işletmelerini büyütmeleri amacıyla TEB ile protokol imzalandığı belirtildi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Edirne Şube Müdürü Kamuran Ergüner, taksitli ticari kredi kullanan KOBİ kredilerinin 3 ay sonra başlayacağını söyledi.
     Oda üyelerine maksimum 36 aya kadar vade, 500 bin lira üst limitli, 0,85'ten başlayan faiz oranlı kredi imkanı sunulduğunu belirten Ergüner, "Kredi fırsatından faydalanan iş yeri sahipleri, 'İşyerim Güvende Sigortası' ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde edebiliyorlar. Banka faiz oranlarında tekrar düzenleme yapılabilir. TEB şubelerine başvuranlar, bu özel kampanyadan yararlanma şansına sahip olacaklar" ifadelerini kullandı.
     ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler de protokolün kredi kullanmak isteyen üyelere hayırlı olmasını dileyerek, bu desteğin kent ekonomisinin canlanmasına ve istihdama katkı sağlayacağına inandığını vurguladı.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir