TEB'den, esnafa "İşim Nette" paketi

  • Yazı boyutu
TEB'den, esnafa "İşim Nette" paketi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni Türk Ticaret Kanunu'ndaki "Tüm şirketlerin internet sitesi sahibi olması" zorunluluğundan yola çıkarak, işletme bankacılığı segmentindeki müşterilerine "İşim Nette" adlı web sitesi kurulum paketi hediye etti.

     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, paket doğrultusunda, TEB işletme bankacılığı müşterileri, şirketleri için gerekli olan web sitesini hızlı, kolay ve pratik şekilde kendileri kurma fırsatına sahip oluyor. Aynı zamanda şirketler paketle birlikte Google'da işletmesinin 100 liraya kadar ücretsiz olarak reklamını yapma şansı yakalıyor.
     İşletmenin internet sitesinin alan adını da TEB hediye ediyor. Şimdiye kadar bine yakın esnafın yararlandığı paket sayesinde TEB, internet sitesiyle esnafların büyümesine katkı sağlıyor.
     TEB internet bankacılığını aktif kullanan ve 30 Haziran'a kadar TEB'den en az 10 bin lira tutarında taksitli ticari nakit kredi kullanan işletme bankacılığı müşterileri "İşim Nette" paketinden yararlanabiliyor. Bu kriterleri yerine getiren TEB müşterilerinin, stoklarla sınırlı olan kampanyadan faydalanmak için "www.teb.com.tr"de yer alan "İşim Nette" başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. "İşim Nette" paketiyle ilgili detaylı bilgilere "www.teb.com.tr ve www.tebkobitv.com" adreslerinden ulaşılabiliyor.
    
    
    


Bu haberi 267 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir