TEB, borsayı iPhone kullanıcılarının cebine getiriyor

  • Yazı boyutu
TEB, borsayı iPhone kullanıcılarının cebine getiriyor

TEB, borsayı iPhone kullanıcılarının cebine getiriyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), iPhone kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği "Pratik Borsa" uygulamasını tüketicilerin hizmetine sunuyor.
     TEB'den yapılan açıklamaya göre, "Pratik Borsa" uygulaması sayesinde tüm iPhone kullanıcıları, İMKB ve VOB'da işlem gören hisse senedi ve vadeli sözleşmelerin fiyatlarına, tahvil ve Avro tahvil fiyatlarına ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar, serbest piyasa bilgilerine, dünya borsa endekslerine, TEB tarafından özel olarak hazırlanmış videolara, piyasa haberlerine ve daha birçok bilgiye uygulama yoluyla erişebiliyor.
     "Pratik Borsa" uygulamasına giriş yapan TEB müşterileri anlık piyasa bilgilerine ücretsiz olarak ulaşmanın yanı sıra portföy bilgileri ve işlem detaylarına da anlık olarak ulaşabilecekler. 9 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında TEB Pratik Borsa uygulamasını kullanan TEB müşterilerine İMKB Hisse Senedi işlemlerinden alınan komisyon tutarının yarısı iade ediliyor.
     Pratik Borsa uygulaması ile sektördeki mobil uygulamalar içerisinde ilk defa sunulan gerçek zamanlı emir gerçekleşme bilgisi sayesinde TEB müşterileri, İMKB'ye iletilen emirlerinin gerçekleşme durumunu anlık olarak takip edebilecekler.
     Pratik Borsa uygulamasındaki animasyon destekli acil durum fonksiyonu sayesinde TEB müşterileri, piyasalarda herhangi bir kriz olduğu anda, "Portföyünü Boşalt" adı verilen tek tuşla tüm hisse senedi portföyleri için satış emri verebilecekler.
     Şu an sadece iPhone kullanıcılarının beğenisine sunulan uygulama çok yakında Android tabanlı cep telefonları ve iPad kullanıcılarının da kullanımına sunulacak.
    
    
    

Bu haberi 136 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir