TEB, Avrupa İş Ödülleri'nde yoluna başarıyla devam ediyor

  • Yazı boyutu
TEB, Avrupa İş Ödülleri'nde yoluna başarıyla devam ediyor

TEB, Avrupa İş Ödülleri'nde yoluna başarıyla devam ediyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), KOBİ Danışmanları projesiyle Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmeye devam ediyor.
     TEB'den yapılan açıklamaya göre, Aralık 2012'de European Business Awards tarafından yapılan değerlendirmede Ulusal Şampiyon seçilen TEB, şimdi de 28 ülkeden 100 projenin seçildiği Ruban d'Honneur listesinde yer almaya hak kazandı.
     2012'nin Aralık ayında Avrupa'da farklı sektörlerden şirketleri; inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, süreç yönetimi gibi alanlarda değerlendiren European Business Awards, Ruban d'Honneur'da yarışmaya hak kazanan 28 ülkeden 100 projeyi açıkladı.
     Türk Ekonomi Bankası(TEB) da KOBİ Danışmanları projesiyle ulusal şampiyon olarak yer aldığı European Business Awards'ta son 100'e kalmaya hak kazandı.
     2005 yılından bu yana KOBİ Bankacılığı'nda ilklerin temsilcisi olan TEB, KOBİ'lerin danışman bankası olma misyonu doğrultusunda bankacılık sektörüne kazandırdığı inovatif yaklaşımı ile bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında toplam 28 ödüle layık görüldü.
     2011 yılında Dünya Bankası'nın bir kuruluşu olan IFC tarafından dünyaya örnek gösterilen 3 bankadan biri olan TEB, Aralık 2012'de Avrupa İş Ödülleri'nde ulusal şampiyon seçilmişti.
     Avrupa İş Ödülleri'nde 28 ülkeden 100 projenin yer aldığı Ruban d'Honneur listesinde de yer almaya hak kazanan TEB, ülkemizi uluslararası platformlarda başarıyla temsil etmeye devam ediyor.
    
     -KOBİ'ler TEB'e danışarak başarı hikayeleri yazıyor-
    
     TEB, 2008 yılında başlattığı TEB KOBİ Danışmanları projesi kapsamında KOBİ müşteri temsilcilerini 24 aylık yoğun bir eğitim sürecinden geçiriyor. Eğitim süreci sonunda TEB KOBİ Danışmanları adını alan müşteri temsilcileri, sadece finansman açısından değil aynı zamanda Üretim Yönetimi, Organizasyonel Yapılanma, Pazarlama Faaliyetleri, İnsan Kaynakları Yönetimi açısından analiz yapabilecek bir yetkinliğe sahip oluyor.
     TEB KOBİ Danışmanları, KOBİ'ler ile birebir iletişime geçerek; şirketlerinin derinlemesine analizini yaparak bir rapor hazırlıyor. Aynı zamanda büyümenin reçetesi olan söz konusu rapor ile KOBİ'nin mevcut durumu ve iyileştirilmesi gereken yönleri tespit ediliyor.
     TEB KOBİ Danışmanları, oluşturdukları raporun ışığında; verimlilik artışından pazarlamaya, ihracattan tasarrufa kadar bir işletmenin varlığını sürdürebilmesi hatta büyümesi için gerekli tüm bilgileri paylaşarak KOBİ'lere yol gösteriyor.
     Bugüne kadar 300'den fazla TEB KOBİ Danışmanı 1.000'den fazla KOBİ'ye işletme analizi hazırlayıp sunarak KOBİ'lerin başarı hikayelerine yenilerini eklemeyi sağladı.
    
    
    

Bu haberi 98 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir