TEB, 8 bin eczacıya özel bankacılık hizmeti verecek

  • Yazı boyutu
TEB, 8 bin eczacıya özel bankacılık hizmeti verecek

TEB, 8 bin eczacıya özel bankacılık hizmeti verecek

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 5 bin 300 eczane ve 8 bin eczacıya özel bankacılık hizmeti sunmak için İstanbul Eczacılar Odası ile bir protokol anlaşması imzaladı.
     TEB açıklamasına göre banka Kocaeli, Burdur, Isparta ve Manisa Eczacılar Odaları'nın ardından son olarak İstanbul Eczacılar Odası ile işbirliği protokolü imzaladı. Söz konusu protokol sayesinde İstanbul'daki 8 bin eczacı, TEB'in Eczacı Paketi kapsamında sunduğu tüm avantajlardan yararlanabileceği gibi, bin liraya kadar ödül puan kazanma fırsatı da yakalayacak.
     TEB, "Profesyoneller Paketi" çerçevesinde uygulamaya koyduğu "Eczacı Paketi" ile Türkiye'de eczacılar için özel olarak geliştirilmiş ürün ve hizmetleri bir arada sunuyor. Paket kapsamındaki ürünlerden çek karnesi,POS, kredili mevduat ve kredi kartı ürününü bir arada kullanan eczacılar, bin liraya kadar ödül puan kazanma fırsatı elde ediyor. Ayrıca odaya üye olan eczacılarımıza TEB Eczacı Paketi aracılığıyla POS kullanımlarında ertesi gün çalışmalarında yüzde 0,90 oran veriliyor.
    
    
     Yayıncı Hülya Ertan

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir