TCDD'den Balkan Turu... -TCDD Vakfı'nın kuruluşu olan Ray-Tur, 20 Nisan-4 Mayıs tarihleri…

  • Yazı boyutu
TCDD'den Balkan Turu...
  -TCDD Vakfı'nın kuruluşu olan Ray-Tur, 
  20 Nisan-4 Mayıs tarihleri…

TCDD'den Balkan Turu... -TCDD Vakfı'nın kuruluşu olan Ray-Tur, 20 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında Balkan Turu düzenliyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Vakfı'nın kuruluşu olan Ray-Tur, 20 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında Balkan Turu düzenliyor.
     TCDD Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 2011-2012 yıllarında Balkan ülkelerine tur düzenleyen Ray-Tur'un, yoğun istek üzerine 20 Nisan-4 Mayıs tarihlerinde yeniden Balkan turu düzenlediği belirtildi.
     Beş yıldızlı otel konforuna sahip yataklı özel trenle gerçekleştirilecek olan turun, 20 Nisan'da Sirkeci Gar'dan başlayarak, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Sırbistan, Bosna-Hersek, Karadağ ve Hırvatistan olmak üzere 7 ülkeyi kapsadığının ifade edildiği açıklamada, turun 8 gece otel, 6 gece trende konaklama olmak üzere 4 Mayıs'ta Sirkeci Gar'da sona ereceği kaydedildi.
     Açıklamada, Ray-Tur'un trenle Balkan Turu'nun yanı sıra Ankara'dan THY ile Endülüs (Sevilla-Cordoba-Granada-Malaga-Ronda ve Marbella), THY ile İtalya (Roma-Floransa-Venedik), Rusya (Volga Nehri) ve Hindistan'dan oluşan yurt dışı turları, Yüksek Hızlı Tren ile günübirlik (Eskişehir ve Konya), Ankara'dan otobüsle baştan başa Karadeniz (Batum konaklamalı) ve Hitit Şehirleri Turu düzenlediği bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir