TBB'nin web sitesi yenilendi!

  • Yazı boyutu
TBB'nin web sitesi yenilendi!

TBB'nin web sitesi www.tbb.org.tr yenilendi

Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) web sitesi www.tbb.org.tr yenilendi.
     TBB'den açıklamaya göre, dinamik ve mode bir yaklaşımla yeniden yapılandırılarak fonksiyonel bir yapıya kavuşan TBB internet sitesinde, bankacılık sektörüne ilişkin güncel bilgiler, sektöre yönelik düzenlemeler, TBB tarafından gerçekleştirilen araştırma, yayın, eğitim ve konferanslarla ilgili linklere ulaşılabiliyor.
     Sitede ayrıca "Tüketiciler İçin" başlıklı, tüketicilere özel bir bölüm de bulunuyor. Bu bölümde, Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine nasıl başvurulacağı detaylı bir şekilde anlatılırken, Türkiye-deki bankaların listesi, iletişim ve çağrı merkezi bilgileri gibi tüketiciler için birçok faydalı bilgi de yer alıyor.
     Mobil cihazlarda rahatlıkla görüntülenebilen TBB'nin yeni internet sitesi, Gri Creative tarafından yenilikçi bir yaklaşım ile tasarlandı. Web sitesinin navigasyon yapısı, hedef kitlenin kullanım alışkanlıkları doğrultusunda kurgulandı.
    
    
    


Bu haberi 442 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir