TBB'den KOBİ ve şirketler için ücretsiz e-eğitim desteği

  • Yazı boyutu
TBB'den KOBİ ve şirketler için ücretsiz e-eğitim desteği

TBB'den KOBİ ve şirketler için ücretsiz e-eğitim desteği

Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) bankacılık ve finans e-eğitim sitesinde "Döviz Riskinden Korunma" konulu, ücretsiz video eğitimler yayınlanmaya başladı.
     TBB finansal e-eğitimler sunduğu "www.tbb-bes.org.tr" sitesinde şirketler ve KOBİ'lerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan "Döviz Risklerinden Korunma" eğitim videoları yayınlandı.. Reel sektör ve KOBİ'lerin ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanan eğitim videoları TBB'nin Bankacılık Eğitim Sitesi, "www.tbb-bes.org.tr" üzerinden hiç bir ücret ödemeden izlenebiliyor.
     İki parçadan oluşan "Döviz Riskinden Korunma" konulu video eğitimlerde, döviz kuru risklerini anlatıyor ve döviz alım ve satış ihtiyacı durumlarında bu risklerin nasıl bertaraf edileceğine ilişkin bilgileri içeriyor. Eğitimler, "Döviz Riski ve Forward, Opsiyon Tanım Çeşitleri ve örnekler", "Yapılandırılmış Opsiyon ve İşlem Hazırlıkları" konularında alt başlıklardan oluşuyor.
     TBB, Bankacılık Eğitim Sitesi (BES) üzerinden bankacılık ve finans sektörü olmak üzere tüm sektör profesyonellerine uzaktan eğitim sunuyor. BES eğitimleri arasında; "Temel Bankacılık", "Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele", "Hazine Desteğinden Yararlanmak Suretiyle KGF AŞ Kefaleti ile Kullandırılacak Krediler", "KGF Desteğiyle KOBİlere Kullandırılacak Kredilerde Kefalet Sistemi" ve "Konut Finansmanı Sistemi" eğitimleri veriliyor.
    
    
    

Bu haberi 126 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir