TAV, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda yerini aldı

  • Yazı boyutu
TAV, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda yerini aldı

TAV, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda yerini aldı

TAV Havalimanları, bu yıl 47'inci kez düzenlenen (ITB) Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'nda yerini aldı.
     TAV'dan yapılan açıklamaya göre, Almanya'nın başkenti Berlin'de 6-10 Mart arasında düzenlenen fuar turizm profesyonellerini ortak bir platformda buluşturmayı hedefliyor.
     Almanya Şansölyesi Angela Merkel'in katılımıyla açılan fuarı beş gün boyunca 170 binden fazla insanın ziyaret etmesi bekleniyor. 180'den fazla ülkeden yaklaşık 10 bin şirketin temsil edildiği fuarda TAV Havalimanları, Hall 3.2/105 numarada bulunan 55 metrekarelik standıyla yer alıyor.
     TAV Havalimanları Pazarlama Koordinatörü Aslıhan Çörtük konuya ilişkin açıklamasında, "Bu yıl fuarda Türkiye'de işlettiğimiz havalimanlarının yanı sıra Makedonya, Gürcistan ve Tunus'taki havalimanı işletmelerimiz ile hizmet şirketlerimizi temsil eden standımızla yer alıyoruz" dedi.
     ITB Berlin'in, uluslararası turizm endüstrisinin tüm oyuncularını buluşturan kapsamlı bir organizasyon olduğunu aktaran Çörtük,
     "Türkiye ve bölgenin lider havalimanı işletmecisi olarak gördüğümüz ilgiden memnuniyet duyuyoruz. Gelecek dönemin trendlerinin oluşturulduğu bu etkinlikte farklı sektör temsilcileriyle doğrudan ilişki kurarak, hedeflerimiz doğrultusunda portföyümüzde yer alan destinasyonları ve hizmetleri tanıtıyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir