TAV Passport Kart'a, Skalite 2012'den ödül

  • Yazı boyutu
TAV Passport Kart'a, Skalite 2012'den ödül

TAV Passport Kart'a, Skalite 2012'den ödül

TAV Passport Kart, "Turizmin Oscarları" olan Skalite 2012'de "Turizmle İlgili Diğer Faaliyetler" kategorisinde ödüle layık görüldü.
     Yapılan açıklamaya göre, Skalite oylaması, adaylık sürecinin tamamlanmasının ardından elektronik sistemle internet ortamında gerçekleştirildi. Konaklama tesisleri, seyahat acenteleri, turizm yayını, eğitim, tanıtım ve kültür değerlerinin korunması gibi pek çok dalda 2012 yılının en iyileri belli oldu.
     Toplam 10 ana kategoride ve 22 dalda, sektörün en iyilerinin belirlendiği Skalite 2012 Ödülleri'nde, TAV İşletme Hizmetleri tarafından 2010 yılında hayata geçirilen ve seyahatleri sırasında havalimanında yolculara hız, konfor ve ayrıcalık sağlayan TAV Passport Kart, "Turizmle İlgili Diğer Faaliyetler" kategorisinde ödül aldı.
     Bünyesinde turizm sektöründen 89 ülkede, 500 kulüp ve 22 bin üye bulunan SKAL International'ın İstanbul Kulübü tarafından, turizm sektöründeki uzman profesyonelleri bir araya getirerek bir iletişim platformu oluşturmak ve sektörün en iyilerini belirlemek amacıyla düzenlenen Skalite 2012 Ödülünü TAV Passport Kart markası ile, TAV İşletme Hizmetleri AŞ Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu aldı.
     Bildiricioğlu yaptığı konuşmada, "TAV Havalimanları'nda havacılık dışı gelirler üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla geliştirdiğimiz hizmetlerden bir olan TAV Passport Kart'ın 2 yıl gibi kısa bir sürede kendini kanıtlamış olması,yolcu memnuniyetini arttırma yönünde kendini geliştirmeye devam etmesi ile bugün yaklaşık 15.000 kart kullanıcısına ulaşmaktan dolayı çok mutluyuz" dedi.
    
    
    

Bu haberi 243 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir