TAV iştiraki BTA en beğenilen havalimanı restoranları arasında yer aldı

  • Yazı boyutu
TAV iştiraki BTA en beğenilen havalimanı restoranları arasında yer aldı

TAV iştiraki BTA en beğenilen havalimanı restoranları arasında yer aldı

TAV Havalimanları'nın iştiraki BTA'nın Anadolu mutfağını yolcularla buluşturduğu Tadında Anadolu restoranı, Daily Meal web sitesinin yaptığı araştırmada "dünyanın en iyi havalimanı restoranları" listesine girdi.
     Yapılan açıklamaya göre, İstanbul Atatürk Havalimanı iç hatlar terminalinde hizmet veren Tadında Anadolu, ABD merkezli Daily Meal sitesinin önde gelen gurme ve gezginlerle gerçekleştirdiği ankette "dünyanın en iyi havalimanı restoranları" arasında yer aldı.
     BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur da, konuya ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:
     "Oluşturduğumuz cafe ve restoranlarımız Türkiye ve yurt dışındaki havalimanlarında her gün 37 bin kişiye hizmet veriyor. Yemek, toplumların kültürel birikimini yansıtan en önemli alanlardan biri. İşte biz de Anadolu kültürünü barındıran lezzetleri yaşatmak, tanıtmak ve yaygınlaştırmak için Tadında Anadolu'yu kurduk. Doğrudan üreticilerine giderek, 41 şehirden 400'ü aşkın ürün belirledik ve satışa sunduk."
    
    
    

Bu haberi 188 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir