TAV İşletme Hizmetleri müşteri memnuniyet yönetim standardını belgeledi

  • Yazı boyutu
TAV İşletme Hizmetleri müşteri memnuniyet 
     yönetim standardını belgeledi

TAV İşletme Hizmetleri müşteri memnuniyet yönetim standardını belgeledi

Havalimanı işletmeciliği alanında faaliyet gösteren TAV Havalimanları'nın iştiraki TAV İşletme Hizmetleri, ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Standardı Belgesi aldı.
     Yapılan açıklamaya göre, TAV İşletme Hizmetleri'nin iş süreçleri terminal işletmesi, projelendirilmesi ve geliştirilmesi alanında geçirdiği denetimlerle, İngiltere Kraliyet Akreditasyon Servisi (UKAS) tarafından akredite edilmiş URS (United Registrar of Systems) tarafından belgelendirildi.
     TAV Havalimanları tarafından işletilen havalimanlarında havacılık dışı gelirleri oluşturmak ve ilgili hizmetleri yönetmekle sorumlu olan TAV İşletme Hizmetleri, bu amaçla geliştirdiği yeni projeler ve ticari faaliyetlerle yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yola devam ediyor.
     Yolcuların değişen ihtiyaç, talep ve şartlarına uygun ürün ve hizmetleri geliştirmeyi misyon edinerek, terminallerde havacılık dışı gelirlerin ve ürün/hizmetlerin yaratılması, reklam ve tanıtım alanlarının pazarlanması, butik yolcu hizmetlerinin geliştirilmesi, müşteri sadakat programları, CIP Salonları İşletmeciliği, Seyahat Acentesi gibi pek çok hizmeti müşterilerine sunuyor.
     ISO 10002:2004 belgesiyle aynı zamanda hizmet anlayışının ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğu ve devamlılığını sağlamak üzere de taahhütte bulunan TAV İşletme Hizmetleri 2011'de de ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi sertifikasını almaya hak kazanmıştı.
     Halen altı ülkede 12 havalimanında faaliyette bulunan TAV İşletme Hizmetleri, ticari alan tahsisi, reklam ve tanıtım alanlarının kiralanması, "primeclass" CIP Servis, özel yolcu salon işletmeciliği, TAV Tourism, TAVPort, "TAV Passport" Kart Üyelik Programı hizmetlerini yürütüyor ve The Gate dergisini yayımlıyor.
    
    
    

Bu haberi 110 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir