TAV'ın işlettiği Üsküp Havalimanı'na ödül

  • Yazı boyutu
TAV'ın işlettiği Üsküp Havalimanı'na ödül

TAV'ın işlettiği Üsküp Havalimanı'na ödül

TAV Havalimanları'nın işlettiği Üsküp Havalimanı, kendi kategorisinde Avrupa'nın en kaliteli hizmet sunan havalimanı oldu.
     TAV'dan yapılan açıklamaya göre, havalimanı işletmecilerinin çatı örgütü Airports Council International (ACI), yıl boyunca havalimanlarında yolcularla gerçekleştirdiği memnuniyet anketleri doğrultusunda belirlenen ödülleri açıkladı.
     Üsküp Havalimanı, ACI tarafından 2 milyondan az yolcu kategorisinde Avrupa'nın en kaliteli havalimanı oldu.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Havalimanları İşletmeler Direktörü Murat Örnekol, TAV Havalimanları olarak, sahip oldukları bilgi birikimiyle kısa sürede yenileyerek hizmet vermeye başladıkları Üsküp Havalimanı ile bu prestijli ödülü almaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.
     Örnekol, "Avrupa'daki çok sayıda havalimanını geride bırakmak ve misafirlerimizin izlenimleri ve deneyimlerine dayanarak bu ödülü almak bizi ayrıca mutlu ediyor. İstanbul'dan çıkan küresel bir marka olarak, faaliyet gösterdiğimiz her bölgede iyi bir ülke temsilciliği gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Portföyümüzde yer alan tüm havalimanlarında en üst düzeyde hizmet vermek ve yolcu memnuniyetini daha da yukarıya taşımak üzere 7/24 çalışmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
     ACI Genel Direktörü Angela Gittens de müşterilerine üstün hizmet veren havalimanlarının diğerlerinden ayrılarak öne çıktığını ve bunun havalimanı işletmeciliği sektöründe artan rekabetteki belirleyici başlıklardan biri olduğunu ifade ederek, "Uzun zamandır bu alanda favori görülen işletmelerin ödül almasından, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın kazanan bir iş stratejisinin odağını oluşturduğu konusundaki inancı pekiştirdiği için mutluluk duyuyorum. Listeye ilk kez giren havalimanları olması da, bu yaklaşımı benimsemek için asla çok geç kalınmadığını gösteriyor" dedi.
    
    
    

Bu haberi 132 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir