TAV Havalimanları'nın yatırımcı ilişkilerine ödül

  • Yazı boyutu
TAV Havalimanları'nın yatırımcı ilişkilerine ödül

TAV Havalimanları, "Yatırımcı ilişkileri alanında Türkiye'nin En iyi Şirketi" seçildi.


     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, TAV Havalimanları Holding, Thomson Reuters Extel Surveys tarafından her yıl Avrupa ülkelerini kapsayacak şekilde tüm dünyadan fonlar ve aracı kurumlar tarafından derecelendirmesi yapılan Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi'nde, "Yatırımcı ilişkileri alanında Türkiye'nin En iyi Şirketi", Avrupa'da emsal grubu içerisinde üçüncü ve "Türkiye'nin En İyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi", Avrupa'da emsal grubu içerisinde ikinci olmak üzere iki dalda birinci seçildi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, "Tüm dünyada finans piyasası katılımcılarının Avrupa için yaptığı değerlendirmede şirketin ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren halka açık 58 aday arasından en iyi üçüncü şirket seçilmesi, yatırımcı ilişkileri koordinatörümüz Nursel İlgen'in de Türkiye'nin en iyi, Avrupa'nın da en iyi ikinci yatırımcı ilişkileri yetkilisi seçilmesi bizi çok mutlu etmiştir. Yıllardır çeşitli kategorilerde kazandığımız ödüllere, bu yıl yine layık görülüyor olmamız, başarımızın son derece sürdürülebilir ve kalıcı olduğunun en güzel kanıtı olmuştur" ifadelerini kullandı.
    
    
    


Bu haberi 374 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir