TAV Havalimanları'na Avrupa İş Ödülü...

  • Yazı boyutu
TAV Havalimanları'na Avrupa İş Ödülü...

TAV Havalimanları'na Avrupa İş Ödülü...

TAV Havalimanları, European Business Awards'da (EBA-Avrupa İş Ödülleri) müşteri odaklılık kategorisinde Türkiye'nin en iyisi seçildi.
     TAV açıklamasında, TAV Havalimanları'nın, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden olan European Business Awards'da (EBA) "müşteri odaklılık" kategorisinde Türkiye'nin en iyisi seçildiği bildirildi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Havalimanları İnsan Kaynakları Direktörü Yiğit Oğuz Duman, havalimanı işletmeciliğinde kısa sürede küresel bir marka olan TAV'ın tüm operasyonlarının odağında müşteri memnuniyeti yer aldığını ifade ederek, şunları kaydetti:
     "22 binden fazla çalışanımızla havalimanı işletmeciliğinin tüm alanlarında, öncü ve yaratıcı çözümler sunarak hizmet veriyoruz. Finansal başarımızın ardında yolcu davranışlarını doğru ve detaylı analiz ederek, farklılaşan ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilmemiz yatıyor. Mutlu çalışanların müşteri memnuniyetini beraberinde getirdiğinden yola çıkarak, tüm yatırımımızı sahip olduğumuz insan kaynağını geliştirmek üzere yapıyoruz. Yolcularımıza güvenli, hızlı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmak için 7/24 çalışıyoruz. Bu ödülü almaktan ve ülkemizi Avrupa şirketleri arasında temsil edecek olmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz."
     Açıklamada, Avrupa ülkelerinde belirlenen ülke birincileri ocak ayında iş dünyası liderleri, akademisyenler ve gazetecilerden oluşan bir jüri tarafından değerlendirileceği ve az sayıda şirkete verilen Ruban d'Honneur statüsü için yarışacakları belirtildi. TAV Havalimanları'nın da adaylar arasında yer alacağı değerlendirmenin sonucu Nisan 2013'te açıklanacak.
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir