TAV'dan yolculara bayram konseri

  • Yazı boyutu
TAV'dan yolculara bayram konseri

TAV'dan yolculara bayram konseri

TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları'nda yolcular, dünya müzikleri ile karşılandı. Kurban Bayramı öncesinde gerçekleşen mini konserlere yolcular ilgi gösterdi.
     TAV Havalimanları'ndan yapılan açıklamaya göre, Kurban Bayramı öncesinde İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları'nda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen müzik dinletileri, yolculara keyifli dakikalar yaşattı. Keman, yan flüt, akordeon ve kontrbas eşliğinde sunulan dünya müziği eserleri terminallere bayram coşkusunu taşıdı.
     Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen dinletide İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunları, Esenboğa Havalimanı'nda Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı mezunları yer alırken İzmir'de gerçekleşen müzik dinletisinde ise 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunları yolculara konser verdi.
     İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen müzik dinletisi eşliğinde ayrıca, TAV Havalimanları iştiraklerinden BTA da yolculara kurabiye ikramında bulundu.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir