TAV'da görev değişikliği

  • Yazı boyutu
TAV'da görev değişikliği

TAV'da görev değişikliği

TAV Havalimanları Holding AŞ, Yönetim Kurulu Başkan vekilliği görevine Augustin Pascal Pierre Louis Marie De Romanet De Beaune getirildi.
     TAV'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, TAV'ın dünkü yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulu üyelerinden, François Paul Antoine Rubichon'un istifasının kabulüne, bu istifa ile boşalan yeni yönetim kurulu üyeliğine Augustin Pascal Pierre Louis Marie De Romanet De Beaune'nin yapılacak olan ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine, şirketin yönetim kurulu üyesi Augustin Pascal Pierre Louis Marie De Romanet De Beaune'nin şirketin Yönetim Kurulu Başkan Vekilli olarak seçilmesine, öncesinde Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yapmakta olan Pierre Georges Denis Graff'ın görev unvanının sadece yönetim kurulu üyesi olarak belirlenmesine karar verildi.
     Şirketin, Riskin Erken Tespiti Komitesi'nden istifa eden Pierre Georges Denis Graff'ın yerine Augustin Pascal Pierre Louis Marie De Romanet De Beaune'nin, Kurumsal Yönetim Komitesi'nden istifa eden Francois Paul Antoine Rubichon'un yerine Augustin Pascal Pierre Louis Marie De Romanet De Beaune'nin seçilmesine, şirketin Aday Gösterme Komitesi'nden istifa eden Pierre Georges Denis Graff'ın yerine Augustin Pascal Pierre Louis Marie De Romanet De Beaune'nin şirketin Aday Gösterme Komitesine seçilmesine ve şirketin Riskin Erken Tespiti Komitesi, Kurumsal Yönetim Komitesi ve Aday Gösterme Komitesi'nde belirtilen değişiklikler dışında kalan tüm komite üyelerinin üyeliklerinin devamına karar verildi.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir