TAV çalışanları ve Daçka öğrencilerinden ortak sergi

  • Yazı boyutu
TAV çalışanları ve Daçka öğrencilerinden ortak sergi

TAV çalışanları ve Daçka öğrencilerinden ortak sergi

TAV Grubu çalışanları ve Darüşşafaka öğrencilerinin birlikte çalışarak ortaya çıkarttığı 'Benim İşim, Benim Okulum' fotoğraf sergisi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda bulunan TAV Galeri İstanbul'da ziyarete açıldı.
     TAV açıklamasında, TAV Grubu çalışanlarından oluşan TAV Atölye Fotoğrafçılık Kulübü ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları Fotoğraf Kulübü yaklaşık altı aylık ortak bir çalışmayla 'Benim İşim, Benim Okulum' sergisini hayata geçirdiği, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali gidiş katında bulunan TAV Galeri İstanbul'da açılan serginin, bir ay boyunca on binlerce yolcu tarafından ziyaret edileceği belirtildi.
     Sergi açılışında konuşan TAV Grubu üst yönetici (CEO) Sani Şener, TAV olarak başlangıçtan bu yana kültür-sanata verdikleri desteği artırarak sürdürdüklerini, Türkiye'nin ana giriş kapısı olan Atatürk Havalimanı'nda oluşturdukları TAV Galeri İstanbul'un bugüne kadar 30'dan fazla sergiye ev sahipliği yaptığını söyledi.
     Şener, "Çalışanlarımızın Darüşşafaka öğrencileriyle ortak çalışması beni son derece mutlu etti, çalışanlarımızın gözünden Darüşşafaka'yı tanıtmak, TAV'ı da Darüşşafaka'da yetişen gençlerimizin gözünden görmek bizi ayrıca mutlu etti ve heyecanlandırdı" dedi.
    
    
    

Bu haberi 180 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir