Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov, Bursa'ya geliyor -OİB tarafından Tataristan ile ticaret ve…

  • Yazı boyutu
Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov, Bursa'ya geliyor  
  -OİB tarafından Tataristan ile ticaret ve…

Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov, Bursa'ya geliyor -OİB tarafından Tataristan ile ticaret ve yatırım konularında düzenlenecek foruma Minnihanov'un da katılacağı bildirildi

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından Tataristan ile ticaret ve yatırım konularında forum düzenleneceği ve foruma Tataristan Cumhurbaşkanı Rustem Minnihanov'un da katılacağı bildirildi.
     OİB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 4-6 Ekim tarihlerinde Bursa Hilton Otel'de Türkiye-Tataristan Otomotiv Ticaret ve Yatırım İşbirliği Forumu düzenlenecek.
     Tataristanlı iş adamlarının katılacağı foruma, Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov da iştirak edecek. Türk tarafından Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever'in de katılacağı forumda, karşılıklı ekonomik iş birliği imkanları ele alınacak.
     4 Ekim Perşembe günü gelecek Tataristan heyeti, 5 Ekim'de Bursa'da Organize Sanayi Bölgesi'nde birkaç firmayı ziyaret edecek. Aynı gün OİB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde incelemelerini sürdürecek heyet, 6 Ekim'de Hilton Oteli'de foruma katılacak.
     Forum sonrasında düzenlenecek ikili iş görüşmelerinde OİB üyesi iş adamları ile Tataristan'dan gelen iş adamları arasında iş birliği imkanları değerlendirilecek. Heyet aynı gün akşam saatlerinde Bursa'dan ayrılacak.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir