Tat, Japon gıda fuarı Foodex'te

  • Yazı boyutu
Tat, Japon gıda fuarı Foodex'te

Tat, Japon gıda fuarı Foodex'te

Tat Konserve Sanayii AŞ, Japonya'da gerçekleşen 38. Uluslararası Foodex Gıda ve İçecek Fuarı'na katıldı.
     Tat Konserve açıklamasına göre, katılımcı sayısı her geçen yıl artış gösteren fuara bu yıl 75 Bin kişinin katılması beklenirken, Tat Konserve Sanayii AŞ, Tat, Pastavilla Kartal ve Lunch&Dinner markalarıyla standında Uzakdoğulu müşterilerini ağırladı.
     Tat, fuar katılımıyla, Asya ve Uzakdoğu pazarları için satış ve dağıtım imkanları geliştirilmesi gibi hedeflerin yanı sıra Japonya ve çevre ülkelerde makarna işinin geliştirilmesi, domates ürünleri ve sebze-meyve suları gibi katma değerli Tat ürünleri için bayiliklerinin oluşturulmasını da hedefledi.
     Foodex Gıda ve İçecek Fuarı'na her yıl Japonya dışından yoğun ilgi gösterilirken; katılımcı ülkeler arasında Uzakdoğu ve Asya ülkeleri başı çekiyor. Tat Konserve'nin ilk kez katılım gösterdiği fuar, Asya ve Uzakdoğu pazarlarını tanımak ve uluslararası alanda işbirlikleri geliştirmek için stratejik önem taşıyor.
     Fuar alanında kurulan 40 metrekarelik standında müşterilerini ağırlayan Tat Konserve, 38. Uluslararası Foodex Gıda ve İçecek Fuarı'nın en gözde katılımcılarından biri olarak ilgi gördü.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir