Taşınmaz ihalesi -Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait eski Büyükdere Vapur İskelesi…

  • Yazı boyutu
Taşınmaz ihalesi
  -Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait eski Büyükdere
  Vapur İskelesi…

Taşınmaz ihalesi -Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait eski Büyükdere Vapur İskelesi binasının özelleştirilmesi ihalesinde en yüksek teklifi 3 milyon 970 bin dolarla Atikler Turizm Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. verdi

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait İstanbul Sarıyer'deki eski Büyükdere Vapur İskelesi binasının 36 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemi ile özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi 3 milyon 970 bin dolarla Atikler Turizm Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. verdi.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nda (ÖİB) Başkan vekili Ahmet Aksu'nun komisyon başkanlığında düzenlenen ihalede, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait İstanbul'un Sarıyer ilçesindeki eski Büyükdere Vapur İskelesi binasının, 36 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemi ile özelleştirme ihalesinin nihai pazarlık görüşmesi tamamlandı.
     İhaleye, Sema Sağlık İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, Atikler Turizm Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ile Yalı Tarım Ürünleri Hayvancılık İnşaat Kuyumculuk Fotoğrafçılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti katıldı.
     3 milyon 911 bin dolardan başlayan ve arttırma aralığı en düşük 10 bin dolar olan ihalede, en yüksek teklifi Atikler Turizm Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 3 milyon 970 bin dolarla verdi.
    
    
    

Bu haberi 180 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir