Taşınmaz ihalesi -Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, 14 adet taşınmazı satış yöntemi…

  • Yazı boyutu
Taşınmaz ihalesi
  -Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı,
  14 adet taşınmazı satış yöntemi…

Taşınmaz ihalesi -Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, 14 adet taşınmazı satış yöntemi ile özelleştirecek

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, konut ve ticaret alanından oluşan 14 adet taşınmazı satış yöntemi ile özelleştirecek.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara'nın Gölbaşı ilçesi, Ballıkpınar köyünde bulunan geçici teminat bedeli 200 bin lira ila 500 bin lira arasında değişen 14 adet taşınmazı satış yöntemi ile özelleştirecek.
     Söz konusu ihaleler, pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale Komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.
     İhaleye katılacakların her bir taşınmaz için ayrı ihale dokümanı alması ve tekliflerini, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın Ziya Gökalp Caddesi No: 80 Kurtuluş/Ankara adresine 2 Mayıs 2013 saat 17.00'ye kadar elden teslim edilmesi gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 215 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir