Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışları -Ergazi, Cilvegözü ve Bursa tasfiye işletme…

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışları
  -Ergazi, Cilvegözü ve Bursa tasfiye işletme…

Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışları -Ergazi, Cilvegözü ve Bursa tasfiye işletme müdürlükleri, tasfiyelik hale gelmiş birçok eşya ve aracı açık ihale yöntemiyle satacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Ergazi, Cilvegözü ve Bursa tasfiye işletme müdürlükleri, tasfiyelik hale gelmiş birçok eşya ve aracı açık ihale yöntemiyle satacak.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 5 bin 863 lira ile en çok 175 bin 71 lira arasında değişen 30 muhtelif vasıtayı (binek otomobil, çift kabinli kamyonet) açık artırma suretiyle, "TASİŞ Ergazi Tesisleri Türkkuşu Yanı Etimesgut/Ankara" adresindeki ihale salonunda 6 Mart saat 09.30'da satışa sunulacak.
     Cilvegözü Tasfiye İşletme Müdürlüğü de satışa esas bedeli en az 11 lira ve en çok 228 bin 968 lira arasında değişen, aralarında terazi, deniz motoru, kömür tozu, hücum yeleği, yüz bakım cihazı, dizüstü bilgisayarın da bulunduğu 30 grup eşyayı açık artırma suretiyle, "Gündüz Caddesi Antakya/Hatay" adresindeki Nikah ve Oda Tiyatrosu Salonu'nda 8 Mart saat 10.30'da ihale edecek.
     Bursa Tasfiye İşletme Müdürlüğü ise satışa esas bedeli en az 2,81 lira ile en çok 200 bin lira arasında değişen, aralarında cep telefonu, tütün tabakası, tabanca, DVD oynatıcı ve muhtelif elektronik eşyaların da bulunduğu 25 grup eşyayı açık artırma suretiyle, "Bursa Tasfiye İşletme Müdürlüğü İhale Salonu-Fethiye Mahallesi Ata Bulvarı No: 105 Nilüfer/Bursa" adresinde 7 Mart saat 10.00'da satacak.
     İlgililer, söz konusu ihalelere ilişkin şartname ve eklerini, ilgili müdürlüklerden 10 lira karşılığında temin edebilecek.
    
    
    

Bu haberi 194 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir