Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışı -İzmir ve Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlükleri,…

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışı
  -İzmir ve Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlükleri,…

Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışı -İzmir ve Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlükleri, aralarında giyim eşyasından balık avlanma gemisine kadar tasfiyelik haldeki muhtelif eşya ve araçları açık ihale yöntemiyle satışa çıkardı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı İzmir ve Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlükleri, aralarında giyim eşyasından balık avlanma gemisine kadar tasfiyelik haldeki muhtelif eşya ve araçları açık ihale yöntemiyle satışa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, İzmir Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 273 lira ile en çok 175 bin 930 lira arasında değişen, aralarında elektronik eşya, makine aksamı, giyim eşyası ve muhtelif diğer eşyaların bulunduğu 56 grup eşyayı açık artırma suretiyle "Sevgi Mahallesi 905 Sk. No: 1 Gaziemir/İzmir" adresindeki ihale salonunda 19 Şubat 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlüğü de, satışa esas bedeli en az 5 bin 399 lira ile en çok 129 bin 606 lira arasında değişen, otomobil, cip, panelvan, balık avlanma gemisi, kamyon ve kapalı kasa kamyonet cinsi 26 aracı açık artırma suretiyle, "Gebze Öğretmenevi Konferans Salonu, Muallimköy Girişi Gebze-Kocaeli" adresindeki ihale salonunda 20 Şubat 2013 tarihinde saat 09.30'da ihale edecek.
     İlgililer, söz konusu ihalelere ilişkin açık artırma yöntemiyle eşya satış şartnamesi ve eklerinin her birini 10 lira karşılığında ilgili müdürlüklerden temin edebilecekler.
    
    
    

Bu haberi 202 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir