Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışları -Antalya ve Mersin Tasfiye İşletme Müdürlükleri, değeri…

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışları
  -Antalya ve Mersin Tasfiye İşletme Müdürlükleri, değeri…

Tasfiyelik haldeki eşya ve araç satışları -Antalya ve Mersin Tasfiye İşletme Müdürlükleri, değeri 50 lira ile 133 bin lira arasında değişen tasfiyelik haldeki toplam 36 grup eşyayı satılığa çıkardı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Antalya ve Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüklerinde bulunan, değeri 50 lira ile 133 bin lira arasında değişen tasfiyelik halde toplam 36 grup eşyayı satılığa çıkarıldı.
     Konuya ilişkin duyuru Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 1.125 lira ile en çok 33 bin 854,44 lira arasında değişen, otomobil, kamyonet, midibüs, kamyon cinsi 20 grup aracı, açık artırma suretiyle "Mersin-Adana Karayolu üzeri 7. Kilometre Yenice Mevkisi Tarsus/Mersin" adresindeki ihale salonunda 29 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü de, satışa esas bedeli en az 50 lira ile en çok 133 bin 321,13 lira arasında değişen, aralarında saat, güneş gözlüğü, MP3 çalar, kürk, deniz halatı, yelken rayı gibi ürünlerin de bulunduğu 16 grup eşyayı, açık artırma suretiyle, "Liman Cad. TMO Yanı Büyük Liman/Antalya" adresindeki ihale salonunda 30 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     İlgililer, söz konusu ihalelere ilişkin şartnameleri ayrı ayrı olarak 10 lira karşılığında ilgili müdürlüklerden temin edebilecek.
    
    
    

Bu haberi 172 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir