Tasfiyelik halde muhtelif eşya ve araç satışları

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik halde muhtelif eşya ve araç satışları

Tasfiyelik halde muhtelif eşya ve araç satışları

Gümrük Bakanlığı, çeşitli kapsamlarda tasfiyelik hale gelmiş, bedeli en az 13 lira ile en çok 434 bin lira arasında değişen muhtelif araç ve eşyaları açık arttırma yöntemiyle satışa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Gümrük Bakanlığı, alkol metreden çimentoya, kol saatinden tekneye kadar çeşitli kapsamlarda tasfiyelik hale gelmiş, bedeli en az 13 lira ile en çok 434 bin lira arasında değişen muhtelif araç ve eşyaları açık arttırma yöntemiyle satışa çıkardı.
     İlgililer, ihaleye ilişkin "Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi" ve eklerini 10 lira karşılığında ilgili müdürlüklerden temin edebilecek.
    
     -Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü-
    
     Gap Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 13,64 lira ile en çok 286 bin 301,93 lira arasında değişen, aralarında kapak basma makinesi, alkol metre, cep telefonu, cep aksesuar ve aksamı, kol saati, güneş gözlüğü, oyun DVD'si, oto parçaları, elektrik ve elektronik eşya, fotokopi makinesi, zücaciye, av tüfeği ve aksamları, fişek, terazi, çakmak, kumaş, çimento gibi eşya bulunan 125 grup eşyayı, açık artırma suretiyle "Kolejtepe mahallesi Mühendisevler sokak GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası" adresindeki 4'üncü kat toplantı salonunda 22 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
    
     -Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü-
    
     Doğu Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 29,05 lira ile en çok 345 bin 869,35 lira arasında değişen, aralarında muhtelif cep telefonu aksesuarları, kamera, laptop şarj aleti, batarya, kart okuyucu, uzaktan kumandalı fm transmitter, radyolu müzik çalar, MP3 çalar, perdelik kumaş, savan, halı, kumaş, çay, zücaciye eşyası, tekstil eşyası gibi eşyaların da bulunduğu 80 grup eşyayı, açık artırma suretiyle "Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü Özalp Yolu Üzeri TCDD yanı TASİŞ Gümrük Sundurma Sahası" adresindeki ihale salonunda 24 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
    
     -Bakırköy İşletme Müdürlüğü-
    
     İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Bakırköy İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 8,75 lira ile en çok 434 bin 13,70 lira arasında değişen, tekne, elektronik malzeme, tekstil malzemesi, mensucat, kumaş, aydınlatma cihazı, akümülatör, otomobil göstergesi, muhtelif giyim eşyasından oluşan 75 grup eşyayı açık artırma suretiyle, "Yeşilköy mahallesi Yeni Havaalanı Yolu No: 1 Bakırköy/İstanbul" adresindeki ihale salonunda 16 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir