Tasfiyelik halde eşya ve araç satışları -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir, Gaziantep, Kocaeli…

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik halde eşya ve araç satışları
  -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir, Gaziantep, 
  Kocaeli…

Tasfiyelik halde eşya ve araç satışları -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir, Gaziantep, Kocaeli ve Cilvegözü'ndeki çeşitli nedenlerle tasfiyelik hale gelmiş birçok eşya ve aracı satılığa çıkardı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, çeşitli nedenlerle tasfiyelik hale gelmiş İzmir, Gaziantep, Kocaeli ve Cilvegözü'ndeki birçok eşya ve aracı satılığa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, İzmir Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 677 lira ile en çok 485 bin 750 lira arasında değişen aralarında binek otomobil, kapalı kasa kamyonet, arazi taşıtı, motosiklet, TIR çekici, çekici, damper gibi araç bulunan toplam 48 aracı, açık artırma suretiyle, "Sevgi Mahallesi, 905 Sokak, No: 1 Gaziemir/İzmir" adresindeki ihale salonunda 24 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
    
     -Gaziantep-
    
     Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 30 lira ile en çok 6 bin 480 lira arasında değişen çay, ayakkabı bağcığı, votka ve benzeri 25 grup eşyayı açık artırma suretiyle, "Kolejtepe Mahallesi, Mühendisevler Sokak, GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası" adresinde 24 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
    
     -Kocaeli-
    
     Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 309,68 lira ile en çok 100 bin 100,14 lira arasında değişen aralarında otomobil, TIR çekici, kapalı kasa kamyon ve motosikletin bulunduğu 20 aracı, açık artırma suretiyle, "Gebze Öğretmenevi Konferans Salonu, Muallim Köy girişi Gebze-Kocaeli" adresinde 6 Şubat 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
    
     -Cilvegözü-
    
     Cilvegözü Tasfiye İşletme Müdürlüğü de, aralarında paket ve dökme siyah çay, muhtelif araç aksamı, boş tüp, bayan terliği, muhtelif marka av tüfeği ile aksam ve parçaları, av tüfeği fişeği ve cep telefonu parçalarının bulunduğu 50 grup eşyayı, açık artırma suretiyle "Antakya Belediye Parkı Nikah ve Oda Tiyatrosu Salonu"nda 29 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     İlgililer, söz konusu ihalelere ilişkin "Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi" ve eklerini 10 lira karşılığında ilgili Müdürlük ve Bölge Müdürlük'lerinden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 341 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir