Tasfiyelik eşya satışları -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, aralarında kumaştan havai fişeğe kadar…

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik eşya satışları
  -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, aralarında kumaştan
  havai fişeğe kadar…

Tasfiyelik eşya satışları -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, aralarında kumaştan havai fişeğe kadar satışa esas bedeli 10 lira ile 905 bin lira arasında değişen 97 grup eşyayı satacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Erenköy ve Bakırköy İşletme Müdürlükleri, satışa esas bedeli 10 lira ile 905 bin lira arasındaki, tasfiyelik hale gelmiş kumaştan havai fişeğe kadar 97 grup eşyayı açık ihale yöntemiyle satacak.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Erenköy İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 95 lira ile en çok 748 bin 935 lira arasında değişen, aralarında gözlük, motor, kozmetik eşya, kumaş, sentetik taş, okul ve büro malzemeleri ile çanta gibi eşyaların bulunduğu 42 grup eşyayı açık artırma yoluyla "Dudullu Caddesi İETT Anadolu Garajı Yanı Ataşehir/İstanbul" adresindeki ihale salonunda 15 Şubat 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     Bakırköy İşletme Müdürlüğü de, satışa esas bedeli en az 8 lira ile en çok 904 bin 824 lira arasında değişen, aralarında elektronik ve tekstil malzemesi, havai fişek, akümülatör, otomobil parçaları gibi eşyaların bulunduğu 55 grup eşyayı açık artırma suretiyle, "Yeşilköy Mah. Yeni Havaalanı Yolu No: 1 Bakırköy/İstanbul" adresindeki ihale salonunda 12 Şubat 2013 tarihinde saat 09.30'da ihale edecek.
     İhaleye teklif verecek olanlar, söz konusu ihalelere ilişkin şartname ve eklerini 10 lira karşılığında ilgili müdürlüklerden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 120 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir